newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Złota polska jesień w wielu bankach

2011-09-22


Parametry kredytów w PLN są coraz korzystniejsze. Kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim jest aktualnie dostępny zaledwie dla nielicznych.


Złota polska jesień w wielu bankach

O CHF obecnie jeszcze ciężej, a za niedługi czas w życie zdrożona zostanie nowelizacja Rekomendacji S Komisji Nadzoru Finansowego, która wdroży kolejne ograniczenia w dostępie do kredytów hipotecznych w obcych walutach. Aktualnie coraz większa ilość banków proponuje kredytobiorcom czasową zniżkę marży.

W Eurobanku przez 1 okres spłaty kredytu marża wynosi 0,8 zamiast 1,25 p.p (dla kredytów hipotecznych z co najmniej 10proc. wkładem własnym) a także 1,2 zamiast 1,55 punktu procentowego (bez środków własnych), ale to tylko pod warunkiem nabycia ubezpieczenia na życie i posiadania konta osobistego z comiesięcznym wpływem wynagrodzenia.

Większy, bo na 5 lat mniejszą marżę jest w stanie zaproponować BNP Paribas Bank Polska. Ponadto, prowizja za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem wynosi 0proc.. Zasady obowiązują także w kredytach w programie Rodzina na Swoim.

Najdalej posunął się jednak Bank Ochrony Środowiska, który jest w stanie udzielić kredytu z ujemną marżą, a stan taki obowiązywać może może do 10 lat.

W Nordei marża kredytu w PLN z LtV do 100proc. po cross-sellu wynieść może 1,1 punktu procentowego i można ją jeszcze obniżyć do 0,95 punktu procentowego w momencie wykupienia programu systematycznego oszczędzania.

Citi Handlowy stawia na elastyczność. Klient może wybrać propozycję bez opłaty za udzielenie kredytu z marżą od 1,0 punktu procentowego bądź też ponieść koszt za prowizję (jest kredytowana) i mieć marżę od 0,8 p.pZobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
  Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

  Przedłużona promocja produktu hipotecznego w Banku Pocztowym
  Oferta promocyjna dotyczy kredytów hipotecznych jak i kredytów hipotecznych z dopłatą w zakresie rządowego programu Rodzina na swoim (także dla Singli).

  Jest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związkówJest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związków
  Prezydent podpisał zmiany ustawy o finansowym wsparciu rodzin w kupowaniu własnego mieszkania a także niektórych innych ustaw w ramach funkcjonowania programu kredytowego Rodzina na swoim.

  Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas BankuWakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku
  0% prowizji za uzyskanie kredytu oraz marża 1,29proc. w całym okresie spłacania kredytu, to najnowsza oferta dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta w BNP Paribas Banku Polska.

  Kredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt BankuKredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt Banku
  Od 9 maja Kredyt Bank proponuje korzystniejsze kredyty hipoteczne z dopłatą rządową. Podstawowe atuty kredytów z rządowymi dopłatami do odsetek, proponowanych przez Kredyt Bank to: .

  Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.
  Deutsche Bank PBC podtrzymuje - do końca września 2011 r. - promocję Prowizja 0proc. dla kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

  Jeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas FortisJeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis
  Od początku tego roku BNP Paribas Fortis obniżył cenę kredytu w programie Rodzina na Swoim. Tym, którzy podejmą decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami bank zaproponuje teraz niższą marżę w wysokości 1,5 p.p. i zwolni ich z prowizji.

  Kredyty bankowe:
  Informacje finansowe:
  Nowe produkty bankowe

  Kursy walut NBP 2019-06-14
  USD3,7727-0,02%
  EUR4,2554-0,13%
  CHF3,7905-0,27%
  GBP4,7771-0,07%