newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Wiosenna oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w PKO Banku Polskim

2012-04-04


W ramach oferty specjalnej klienci PKO BP mają możliwość uzyskać kredyt mieszkaniowy w polskiej walucie z marżą w wysokości 0,99proc w pierwszym roku spłaty a także brak opłaty za jego udzielenie.


Wiosenna oferta specjalna kredytów mieszkaniowych w PKO Banku Polskim

Z oferty skorzystać mają możliwość klienci, którzy spełnią jednocześnie następujące warunki:

- posiadają dowolny ROR w PKO BP

- skorzystają z ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji na okres 4 lat w InterRisk TU SA

- złożą wniosek o udzielenie kredytu w terminie od 1 kwietnia do 31 maja bieżącego roku i podpiszą umowę w ciągu 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej.

Co więcej, klienci korzystający z oferty specjalnej zostaną zwolnieni z opłaty za oszacowanie wartości nieruchomości dla kredytów do 400 tys PLN włącznie. Kredyt Własny Kąt hipoteczny umożliwia kredytowanie do 100proc wartości nieruchomości z okresem spłaty do 40 lat. Kredytobiorcy mogą skorzystać z wakacji kredytowych raz w roku a także karencji w spłacie kapitału do 36 miesięcy. Dzięki dostępowi do elektronicznej Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych doradcy bankowi sami sprawdzą stan prawny nieruchomości, a klienci w takim przypadku będą zwolnieni z obowiązkowej wizyty w sądzie.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-06-02
USD3,9303-0,95%
EUR4,3902-0,68%
CHF4,1024-0,91%
GBP4,9334+0,23%