newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku

2011-08-02


0% prowizji za uzyskanie kredytu oraz marża 1,29proc. w całym okresie spłacania kredytu, to najnowsza oferta dla kredytobiorców, którzy zdecydują się na otwarcie konta w BNP Paribas Banku Polska.


Wakacyjna oferta specjalna Rodziny na swoim w BNP Paribas Banku

Propozycja osiągalna jest od 25 lipca do 31 sierpnia 2011 roku.

 

Promocja wakacyjna skierowana jest do osób chcących skorzystać z programu dopłat „Rodzina na swoim” przed planowanym wejściem w życie nowych przepisów, które znacznie ograniczą możliwość uzyskania kredytu na zakup mieszkania – podkreśla Michał Chruściel, kierownik Zespołu Rozwoju Biznesu Hipotecznego w BNP Paribas Banku Polska SA.– Istotnym elementem tej propozycji jest możliwość otrzymania kredytu z prowizją 0 proc. bez dodatkowych warunków. Aby skorzystać z promocji wakacyjnej, klient nie musi kupować dodatkowych produktów, takich jak ubezpieczenia czy programy ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Ponadto, marża 1,29 proc. dostępna jest dla wszystkich kwot kredytu i poziomów LTV i obowiązuje w całym okresie kredytowania.

 
Najnowsza propozycja BNP Paribas to alternatywa dla wciąż obowiązującej oferty, w ramach której klienci mogą skorzystać z promocyjnej marży kredytu hipotecznego w wysokości 0,79 proc. przez trzy pierwsze lata jego spłaty; w kolejnych latach marża wynosi 1,29 proc. bez względu na kwotę kredytu i poziom LTV. W ramach dotychczasowej oferty klient decyduje, czy wybrać ofertę z prowizją 0 proc. (zakup ubezpieczenia osbowego) lub z prowizją 1,95 proc. (bez kosztów ubezpieczenia).


Skorzystanie z wybranej oferty, zarówno obowiązującej wcześniej, jak i właśnie wprowadzonej, uzależnione jest od spełnienia przez klienta trzech warunków: założenie lub posiadanie w BNP Paribas konta osobistego w pakiecie M, L lub XL, zasilanie go przez okres pierwszych pięciu lat kredytowania miesięcznymi wpływami w wysokości 1 proc. kwoty udzielonego kredytu oraz wykonywanie minimum trzech operacji bezgotówkowych miesięcznie.


Kredyt mieszkaniowy "Rodzina na swoim" dostępny jest w BNP Paribas Banku Polska od marca 2010. Maksymalna wysokość kredytu z dopłatami w BNP Paribas Banku Polska to 100 proc. wartości finansowanej nieruchomości, a maksymalny okres kredytowania to 40 lat. Kredytobiorcy nie ponoszą kosztów związanych z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego.Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc Kredyt Hipoteczny z dopłata w PKO BP z prowizją 0proc
  Jeszcze tylko do 31.12.2012r jest możliwość skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w programie Rodzina na Swoim.

  Przedłużona promocja produktu hipotecznego w Banku Pocztowym
  Oferta promocyjna dotyczy kredytów hipotecznych jak i kredytów hipotecznych z dopłatą w zakresie rządowego programu Rodzina na swoim (także dla Singli).

  Złota polska jesień w wielu bankachZłota polska jesień w wielu bankach
  Parametry kredytów w PLN są coraz korzystniejsze. Kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na Swoim jest aktualnie dostępny zaledwie dla nielicznych.

  Jest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związkówJest Kredyt z dopłatą rządową dla singli oraz nieformalnych związków
  Prezydent podpisał zmiany ustawy o finansowym wsparciu rodzin w kupowaniu własnego mieszkania a także niektórych innych ustaw w ramach funkcjonowania programu kredytowego Rodzina na swoim.

  Kredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt BankuKredyt hipotecznyz dopłatą Rodzina na swoim obecnie także w Kredyt Banku
  Od 9 maja Kredyt Bank proponuje korzystniejsze kredyty hipoteczne z dopłatą rządową. Podstawowe atuty kredytów z rządowymi dopłatami do odsetek, proponowanych przez Kredyt Bank to: .

  Rodzina na swoim bez prowizji w Deutsche Bank PBC do końca września 2011 r.
  Deutsche Bank PBC podtrzymuje - do końca września 2011 r. - promocję Prowizja 0proc. dla kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim.

  Jeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas FortisJeszcze niższa marża dla Rodziny na Swoim w BNP Paribas Fortis
  Od początku tego roku BNP Paribas Fortis obniżył cenę kredytu w programie Rodzina na Swoim. Tym, którzy podejmą decyzję o wzięciu kredytu mieszkaniowego z dopłatami bank zaproponuje teraz niższą marżę w wysokości 1,5 p.p. i zwolni ich z prowizji.

  Kredyty bankowe:
  Informacje finansowe:
  Nowe produkty bankowe

  Kursy walut NBP 2020-06-02
  USD3,9303-0,95%
  EUR4,3902-0,68%
  CHF4,1024-0,91%
  GBP4,9334+0,23%