newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Nawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodach

2012-09-21


Mimo że banki konsekwentnie zaostrzają politykę kredytową, w ich ofercie nadal można znaleźć kredyt gotówkowy na oświadczenie o zarobkach.


Nawet 150 tys. zł pożyczą banki bez zaświadczenia o dochodach

Zainteresowani takim produktem muszą jednak spełnić parę warunków. W zależności od banku, różne będą warunki i ograniczenia kredytu na oświadczenie. Zazwyczaj jego maksymalna kwota nie przekracza 20 tys złotych, zdarzają się jednakże banki, w których na oświadczenie można otrzymać nawet 150 tys złotych. Banki zazwyczaj udzielają kredytów na oświadczenie stałym klientom, to znaczy takim, którzy posiadają już konto osobiste, na które przelewają swoje wynagrodzenie bądź inne produkty bankowe.

 

Zdarzają się banki, które udzielają takich kredytów również klientom obcym. Wówczas muszą oni spełnić dodatkowe warunki - np przynieść dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem oraz dodatkowe dokumenty stwierdzające wysokość oraz źródło uzyskiwanych dochodów, na przykład ZUS bądź RMUA - bądź wykonywać zawód z listy zawodów preferowanych przez bank, tzw. profesjonalistów (lekarz, policjant itp.). Ponadto oświadczenia o zarobkach, należy dołączyć kserokopie dokumentów potwierdzających zatrudnienie u danego pracodawcy - ksero umowy o pracę, o dzieło czy zlecenia.

 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie, ze względu na ograniczone formalności, jest wygodnym oraz szybkim sposobem na uzyskanie brakującej gotówki oraz podreperowanie domowego budżetu. Co ważne, jest bezpieczniejszy oraz tańszy niż pożyczki na oświadczenie, chwilówki oferowane przez instytucje parabankowe.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium Wakacje pożyczkowe w Banku Millennium
Pożyczka Gotówkowa nie dość że gwarantuje najniższe oprocentowanie, to pozwala jednocześnie wziąć wakacje od spłaty raty. Jest możliwość więc pojechać na urlop, a pierwszą ratę kredytu spłacić dopiero po urlopie (do 3 miesięcy od podpisania umowy).

Meritum Bank rozwija ofertę kredytów dla rolników
Meritum Bank rozwija ofertę kredytu gotówkowego dla rolników. Jako dodatkowe źródło przychodu Bank akceptuje dotacje unijne, co powoduje zwiększenie zdolności kredytowej klientów i umożliwia im pożyczenie większej kwoty.

Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń w Banku BGŻ
W najnowszej kampanii Bank BGŻ prezentuje korzystną pożyczkę gotówkową. Niskie i stałe raty pożyczki umożliwią realizację planów bez wielkich wyrzeczeń.

Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim Nowa Mini Ratka w PKO Banku Polskim
Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze bardziej korzystnym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień.

Meritum Bank: decyzja kredytowa w 5 minut lub 100 zł rekompensaty dla klienta
Meritum Bank zapowiada nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że wyrazi wstępną decyzję kredytową w 5 minut.

Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku Nawet 100 tys. zł w ramach szybkiego kredytu on-line od mBanku
Klienci nie posiadający rachunku w mBanku mogą od ubiegłego roku uzyskać kredyt w uproszczonej procedurze on-line. Dotychczas wartość finansowania udzielanego w tym kanale wynosiła 20 tys.

Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska podejmuje działania na rzecz zwiększenia sprzedaży pożyczek gotówkowych. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-06-02
USD3,9303-0,95%
EUR4,3902-0,68%
CHF4,1024-0,91%
GBP4,9334+0,23%