newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Najkorzystniejsze kredyty hipoteczne w maju bieżącego roku

2012-06-05


Po kolejnych analizach ofert banków widać, że kredyt mieszkaniowy pomału staje się produktem dla bogatszych. Żeby dostać pozytywną decyzję kredytową, prócz przyzwoitego wynagrodzenia, należy spełnić wiele wymagań banku.


Przyjmując, że nieruchomość chce kupić bezdzietne małżeństwo osiągające dochód w sumie 6500 złotych co miesiąc. Przyszli kredytobiorcy pracują na umowy na stałe, mają auto, nie mają zobowiązań finansowych, a dotychczasowe kredyty były spłacane terminowo. Celem kredytowania jest mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61 mkw. Wartość nieruchomości to 380 tysięcy PLN. W 1 opcji kredytobiorcy pożyczają pieniądze na 100% wartości nieruchomości, w drugiej zaś dysponują wkładem własnym w wys. 20% (76 tys PLN). Hipoteczny kredyt będzie spłacany przez 30 lat w ratach równych w polskiej walucie. Tak jak w propozycji bez wkładu własnego, jak i przy posiadaniu przez potencjalnych kredytobiorców 76 000 PLN. Najkorzystniejsze kredyty mieszkaniowe przy podanych opcjach oferuje Deutsche Bank PBC. Przy pożyczeniu 380 tysięcy PLN comiesięczna rata wyniesie 2 400 złotych, a przy pożyczeniu 304 tysięcy 1 770 zł. Na podium znalazł się także ING Bank Śląski z ratą 1 817 zł oraz Pekao SA ratą wynoszącą 1 850 zł.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-06-02
USD3,9303-0,95%
EUR4,3902-0,68%
CHF4,1024-0,91%
GBP4,9334+0,23%