newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Mniejsze marże produktów mieszkaniowych w polskiej walucie w Deutsche Bank PBC

2011-11-14


Wysokość standardowych marż dla produktów w polskiej walucie została zmniejszona o 0,2 p.p. Zniżka dotyczy wszystkich stawek, bez względu na wysokość środków własnych.


Co więcej klienci, którzy zdecydują się na rachunek osobisty, kredytową kartę, produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość lub ubezpieczenie na życie lub od straty stałego źródła dochodu, mogą dostać dodatkowe obniżki. Jednocześnie marże złotówkowych produktów mieszkaniowych proponowanych przez Deutsche Bank PBC, zaczynają się już na poziomie 0,8proc. Dodatkowo do 31 grudnia br. istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia zapłaty za kontrolę nieruchomości przed uzyskaniem kredytu mieszkaniowego, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one finansowania w PLN.

 

W Deutsche Bank PBC dostępna jest również oferta specjalna Prowizja 0proc, polegająca na zniesieniu prowizji z tytułu uruchomienia kredytu mieszkaniowego. Oferta specjalna dotyczy finansowania zarazem w polskiej walucie, a także EUR w wysokości min. 100 000 złotych lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Objęte są nią kredyty ze zmiennym oprocentowaniem.

 

Wszystkie wymienione obniżki jak również oferty specjalne łączą się ze sobą, jak również z promocją Marża jak marzenie, dzięki której można zyskać 0,5proc marży w pierwszym roku spłaty kredytu bez względu na poziom LTV.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-06-02
USD3,9303-0,95%
EUR4,3902-0,68%
CHF4,1024-0,91%
GBP4,9334+0,23%