newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego

2010-07-23


Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault?


mBank przedłuża korzystną propozycję kredytu samochodowego

Nabywając samochód na kredyt za pośrednictwem mBanku, bezustannie można skorzystać z preferencyjnych warunków oferty w euro. Czy w następnych miesiącach cieszącymi się powodzeniem samochodami wśród użytkowników mBanku będą wciąż Opel, Ford i Renault?

W pierwszej połowie ubiegłego roku klienci banku przesiadali się do pojazdów takich marek, jak Opel, Ford i Renault. Na te auta zaciągnięto ponad 1/4 pożyczek samochodowych. Część z nich została pożyczona w ramach atrakcyjnego kredytu w euro, oferowanego przez mBank. W celu porównania, w podobnym okresie ub.r. największym zaciekawieniem cieszyły się fordy i volkswageny.

Podpisując umowę o kredyt samochodowy do 31 sierpnia br., klienci mBanku wciąż mogą skorzystać z preferencyjnych warunków pożyczki. W ramach trwającej promocji „Kredyt po EURopejsku" mBank zmniejsza oprocentowanie kredytów w euro o 2 proc. (w odniesieniu do normalnej propozycji) oraz prowizję w całym czasie spłacania kredytu (równa się ona 2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek samochodu). mBank oferuje też atrakcyjne zasady refinansowania kredytu z innego banku.

Z oferty mogą skorzystać klienci mBanku, posiadający i dobrze obsługujący przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu m-cy, lub korzystający z rachunku eKONTO, na który dokonywane są regularne wpływy (również od minimum sześciu m-cy).

Kredyt samochodowy w walucie prezentowany przez mBank:

* oprocentowanie zawiera w sobie stałą marżę banku, która jest powiększona o stawkę EURIBOR 3M;

* można go przeznaczyć na zakupienie nowego lub używanego auta osobowego albo pojazdu ciężarowego o wadze do 3,5 tony;

* min. kwota pożyczki - tak jak w przypadku innych walut (PLN, CHF, EUR) - jest równa wynosi 5 tys. złotych, największa nawet 350 tys. złotych (130 tys. w przypadku kredytu refinansowego), w tym do 100 tys. złotych bez udziału własnego;

* okres kredytowania może wynosić od 6 m-cy do 10 lat.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Nowa Octavia z kredytem w Volkswagen Banku
W marcu 2013 r. w polskich salonach Ĺ KODY zadebiutuje trzecia generacja Ĺ KODY Octavia. W ramach oferty finansowej Ĺ KODA Finance w Volkswagen Bank, dzięki Ĺ KODA Kredyt właścicielem nowej Ĺ KODY Octavia można stać się płacąc już 790 złotych miesięcznie.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-07-07
USD3,9689+0,26%
EUR4,4710+0,03%
CHF4,2027+0,02%
GBP4,9496+0,10%