newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

W Polsce upadnie 250 prywatnych uczelni
Eksperci ujawniają, które mają szansę przetrwać. Koniunktura gospodarcza pogorszyła się
Główny Urząd Statystyczny opublikował wyniki badań za miesiąc maj. Irlandczycy przygotowali przewodnik na Euro. Tak nas widzą
Radzą jak poderwać Polki, leczyć kaca i czy warto stawiać Polakom.
Gospodarka: Poseł PiS zdradza, co jego partia zrobi w czasie Euro 2012 Poseł PiS zdradza, co jego partia zrobi w czasie Euro 2012




Karty debetowe z payWave w mBanku

2010-12-02


Od dzisiaj w ofercie mBanku znajdują się zbliżeniowe karty do konta z logo Visa. To już szósty bank na rynku, który wdraża karty debetowe w systemie payWave.


Karty debetowe z payWave w mBanku Co więcej, oprócz standardowej karty do konta, bank wprowadził do oferty też kartę bezstykową MasterCard w formie breloka.
Tak jak w przypadku kart debetowych MasterCard Debit PayPass, zbliżeniowe karty Visy będą kosztować 1,5 zł co miesiąc. Opłaty będzie można uniknąć w przypadku dokonania transakcji na kwotę 300 zł.


Zobacz więcej:
Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe















Kursy walut NBP 2012-05-21
USD3,3928-1,46%
EUR4,3322-0,83%
CHF3,6070-0,83%
GBP5,3656-1,29%