newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx
Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach

2013-02-13


Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.


Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Zespół serwisu Comperia.pl miał za zadanie znaleźć najlepszy bank hipoteczny w II poł. 2012 roku. Analitycy oceniali banki pod kątem elastyczności oferty, przyznając punkty w kilkunastu kategoriach, m.in. ilości walut kredytowych, maksymalnego okresu kredytowania, czy minimalnego czasu pracy niezbędnego do przyznania kredytu. Dodatkowe punkty przyznawano instytucjom realizującym program Rodzina na swoim oraz obecnym w rankingu TOP 5 kredytów hipotecznych za 2012 rok.Getin Noble Bank zajął pierwsze miejsce w zestawieniu, otrzymując 9,5 pkt. Tym samym Bank powtórzył wynik z ostatniego rankingu za pierwsze półrocze 2012 roku, w którym także uzyskał pierwsze wynik na rynku. GB został wysoko oceniony w wielu kategoriach, które wskazują na elastyczne podejście do Klienta.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Mniejsze marże kredytów hipotecznych w Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów hipotecznych w PLN. Z warunków oferty specjalnej będzie można skorzystać do końca października br.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2022-05-20
USD4,3832-0,90%
EUR4,6366-0,14%
CHF4,5061-0,53%
GBP5,4735-0,11%