newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Deutsche Bank przedłuża ofertę specjaną kredytów mieszkaniowych.

2011-10-04


Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną Prowizja 0proc. dla kredytów hipotecznych w polskiej walucie bądź euro do końca grudnia 2011 r.


Jednocześnie do 31 października kredytobiorcy mogą korzystać z warunków promocyjnych gwarantujących zwolnienie z opłaty wstępnej za weryfikację nieruchomości. Oferta specjalna Prowizja 0proc. polegająca na zwolnieniu z opłaty z tytułu udzielenia kredytu mieszkaniowego dotyczy finansowania w polskiej walucie i euro w wysokości minimum 100 000 PLN lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Objęte ofertą specjalną są kredyty hipoteczne oprocentowane stopą zmienną. Osoby, które zaciągną kredyt hipoteczny na lepszych warunkach, mogą także otrzymać dodatkowe obniżki marży przy skorzystaniu z rachunku osobistego, kredytowych kart, produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość, a nawet ubezpieczenia na życie czy od utraty pracy. Jednocześnie marże oferowanych przez Deutsche Bank PBC kredytów hipotecznych, przy zniesionej prowizji, rozpoczynają się już na poziomie 0,8proc. dla złotówek oraz 1,2proc. dla euro.

 

Obie promocje łączą się zarówno ze sobą, jak i z ofertą Marża jak marzenie dopuszczająca uzyskać 0,5proc. marży w pierwszym roku spłaty kredytu bez względu na poziom LTV.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-09-21
USD3,7963+1,01%
EUR4,4800+0,51%
CHF4,1560+0,44%
GBP4,8759-0,11%