newsy rss Kredyty bankowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
BPH wycofuje się z walutowych kredytów mieszkaniowych

2011-09-12


Bank BPH podjął decyzję o wyłączeniu ze swojej oferty kredytów mieszkaniowych walutowych z dniem 14.09.2011. Decyzja ta ma na celu dostosowanie propozycji banku do wymogów Rekomendacji S, które wkroczą w życie jeszcze w bieżącym roku.


BPH wycofuje się z walutowych kredytów mieszkaniowych Od 14 września bieżącego roku w ofercie banku będą dostępne kredyty hipoteczne w PLN.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski zajął I miejsce w lipcowym rankingu kredytów mieszkaniowych. ING Bank Śląski został doceniony za organizację udzielającą najkorzystniejszego finansowania w złotówkach.

Taniej kredyty mieszkaniowe w ING Bank Śląski Taniej kredyty mieszkaniowe w ING Bank Śląski
ING Bank Śląski przyjął decyzję o zmniejszeniu prowizji produktów hipotecznych dla kredytobiorców, którzy już mają lub którzy zdecydują się założyć rachunek w ING Bank Śląski.

Kredyty hipoteczne i budowlane w BGŻ bez prowizji
Do końca kwietnia w BGŻ obowiązuje oferta specjalna kredytów hipotecznych i budowlanych, w tym także kredytów z dopłatą uruchamianych w ramach programu Rodzina na swoim.

Kredyty bankowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-06-02
USD3,9303-0,95%
EUR4,3902-0,68%
CHF4,1024-0,91%
GBP4,9334+0,23%